Potrzebujesz wsparcia w firmie? Zajmę się tym! Jako wirtualna asystentka pomagam przedsiębiorcom rozwijać ich biznesy.

Nazywam się Izabela Redelbach i jako wirtualna asystentka pomagam przedsiębiorcom w rozwijaniu ich biznesów. Dzięki mojemu wsparciu możesz zoptymalizować swoją pracę i zająć się tymi zadaniami, które najbardziej potrzebują Twojego czasu i uwagi.

Pomogę Ci w:

Tworzenie contentu

W zakres tej usługi wchodzi m.in: Copywriting (blogi, social media, strony WWW). Korekta i redakcja tekstów, Tworzenie pism i dokumentacji, Montaż podcastów.

Obsługa klienta

Profesjonalna obsługa Twoich klientów za pośrednictwem: Social mediów (Facebook, Instagram, LinkedIn, Discord), Skrzynki mailowej, Sklepu internetowego.

Podcast

Research i przygotowanie scenariusza odcinka, nagranie odcinka, montaż dźwięku, tworzenie opisu i tytułu, publikacja i dystrybucja odcinków, audiogramy, transkrypcje. Tworzenie podcastu od A do Z na potrzeby Klienta lub wsparcie tylko w wybranych aspektach.

Research

Wyszukiwanie informacji każdego rodzaju: od publikacji naukowych na dany temat, poprzez rozeznanie konkurencji, poszukiwanie podwykonawców, organizację służbowej podróży aż po znalezienie idealnego miejsca na wakacje.

Jeśli jesteś zainteresowana pełną ofertą kliknij, aby dowiedzieć się więcej!

Jeśli potrzebujesz wsparcia wirtualnej asystentki, napisz do mnie!

Chcesz porozmawiać z nami?

Dołącz do którejś z grup! Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Spotkania dla Zdalniaków