Oddaje w Twoje ręce moje najważniejsze publikacje. Moje przemyślenia, teksty i nagrania. Koniecznie daj znać na chacie co sądzisz na dany temat! Z przyjemnością przeczytam Twoje spostrzeżenia :)

Piszę od zawsze, odkąd pamiętam. Na poważnie zaczęłam pisać w wieku 15 lat na portal Tanuki, gdzie przez kolejne lata opublikowałam ponad 200 tekstów. Ten blog powstał z potrzeby posiadania własnego miejsca, w którym mogę podzielić się tym, co dla mnie ważne. Zapraszam!

ZACZNIJ TU!

Jak ogarniam mając ADHD?

Diagnozę ADHD mam od listopada 2021 roku. Bardzo pomogła mi lepiej zrozumieć siebie, a jednocześnie mając kontakt z innymi ludźmi z ADHD (polecam bardzo grupę ADHD u dorosłych – mało gdzie człowiek czuje się tak bardzo wśród swoich, jak czytając tamtejsze posty i komentarze) widzę, że mimo trudności całkiem nieźle...

Czytaj więcej!
Jak to jest dowiedzieć się o swoim ADHD w wieku 26 lat?

Jesteś pierwszym dzieckiem swoich dość młodych rodziców – mają ok. 24 lata, gdy przychodzisz na świat. Jesteś kochanym, wyczekanym dzieckiem (choć nadzieje na synka były duże). Twoi rodzice uczą się wszystkiego z Tobą i poniekąd na Tobie. Nie mają wśród rodziny i znajomych, w ogóle w swoim bliskim otoczeniu, wielu...

Czytaj więcej!

Zapisz się na newsletter!

[NEWSLETTER W BUDOWIE]
Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi treściami, zapraszam do zapisania się na mój newsletter! Za jego pośrednictwem będę informować Cię o nowych wpisach, odcinkach podcastów i o wszystkim, co istotne. Zero spamu – kiedy nie mam o czym pisać, nie piszę wcale. ;)

Chcesz porozmawiać z nami?

Dołącz do którejś z grup! Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Spotkania dla Zdalniaków