Uwielbiam nie tylko słowo pisane, ale i mówione! Dlatego też kiedy sama zakochałam się w podcastach, wiedziałam, że założenie własnego jest tylko kwestią czasu.

Zapraszam Cię do wysłuchania, co mam do powiedzenia na rozmaite tematy. Niech Cię nie zwiedzie temat przewodni podcastu. Bardzo często jest punktem wyjścia do szerszego wątku, zwykle psychologicznego, socjologicznego czy społecznego. Lubię też wpadać w dygresje, ale zwykle wracam do głównego wątku. Mam ADHD, a co za tym idzie milion myśli na sekundę i potrzebę dzielenia się nimi ze światem… Słuchasz więc na własną odpowiedzialność!

Wyszukaj dla siebie treści po tagach!

Najnowsze odcinki!

54. Podsumowanie czytelnicze lipca oraz plany na sierpień

Zapraszam do wysłuchania podsumowania czytelniczego lipca. Tym razem na tapet biorę reportaż o domu dziecka rodem z horrorów, singapurski zbiór opowiadań i dwie powieści, które już kiedyś czytałam. Wszystkie zdecydowanie warte uwagi! Na koniec podzielę się moimi planami czytelniczymi na lipiec. Listen to „54. Podsumowanie czytelnicze lipca oraz plany na...

Czytaj więcej!

Zapisz się na newsletter!

[NEWSLETTER W BUDOWIE]
Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi treściami, zapraszam do zapisania się na mój newsletter! Za jego pośrednictwem będę informować Cię o nowych wpisach, odcinkach podcastów i o wszystkim, co istotne. Zero spamu – kiedy nie mam o czym pisać, nie piszę wcale. ;)

Chcesz porozmawiać z nami?

Dołącz do którejś z grup! Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Spotkania dla Zdalniaków