Kliknij, aby zobaczyć najważniejsze dla mnie teksty i poznać mnie lepiej. :)
Uwielbiam nie tylko słowo pisane, ale i mówione! Dlatego też kiedy sama zakochałam się w podcastach, wiedziałam, że założenie własnego jest tylko kwestią czasu.

Zapraszam Cię do wysłuchania, co mam do powiedzenia na rozmaite tematy. Niech Cię nie zwiedzie temat przewodni podcastu. Bardzo często jest punktem wyjścia do szerszego wątku, zwykle psychologicznego, socjologicznego czy społecznego. Lubię też wpadać w dygresje, ale zwykle wracam do głównego wątku. Mam ADHD, a co za tym idzie milion myśli na sekundę i potrzebę dzielenia się nimi ze światem… Słuchasz więc na własną odpowiedzialność!

Moje podcasty

„Przeczytane” to podcast o książkach, komiksach i innych tematach okołoczytelniczych. Znajdziesz w nim recenzje wraz z omówieniem rozmaitych lektur. Sięgam zarówno po tytuły starsze, jak i najnowsze publikacje. Część odcinków poświęcam tematowi związanemu z czytaniem, takim jak losy postaci literackich w popkulturze, lektury szkolne, rynek wydawniczy i inne luźne przemyślenia. Zdarza się, że książki, o których mówię, stają się dla mnie punktem wyjścia by szerzej porozmawiać o jakimś problemie czy zjawisku.
Posłuchaj!

COMING SOON!

Już niedługo mój nowy podcast będzie dostępny! Może zgadniesz o kim będzie pierwszy odcienk? Koniecznie daj mi znać na chacie!
Czekając posłuchaj Przeczytane :)

Wyszukaj dla siebie treści po tagach!

Najnowsze odcinki!

54. Podsumowanie czytelnicze lipca oraz plany na sierpień

Zapraszam do wysłuchania podsumowania czytelniczego lipca. Tym razem na tapet biorę reportaż o domu dziecka rodem z horrorów, singapurski zbiór opowiadań i dwie powieści, które już kiedyś czytałam. Wszystkie zdecydowanie warte uwagi! Na koniec podzielę się moimi planami czytelniczymi na lipiec. Listen to „54. Podsumowanie czytelnicze lipca oraz plany na...

Czytaj więcej!

Zapisz się na newsletter!

[NEWSLETTER W BUDOWIE]
Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi treściami, zapraszam do zapisania się na mój newsletter! Za jego pośrednictwem będę informować Cię o nowych wpisach, odcinkach podcastów i o wszystkim, co istotne. Zero spamu – kiedy nie mam o czym pisać, nie piszę wcale. ;)

Chcesz porozmawiać z nami?

Dołącz do którejś z grup! Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Spotkania dla Zdalniaków